www.kotella.pl ADOPCJA WIRTUALNA

ADOPCJA WIRTUALNA

Jeśli nie masz możliwości posiadania kota w domu możesz pomóc w inny sposób.

Zaadoptuj wirtualnie jednego z podopiecznych fundacji!


Kitti – czarna piękność z charakterem królowej.

Pod opiekę fundacji trafiła z meliny pijackiej, w której była bita i karygodnie traktowana. Karmiona resztami, które nie wpłynęły dobrze na jej zdrowie. W momencie przyjęcia w funacji miała uszkodzoną wątrobę oraz organy wewnętrzne. Po długim leczeniu wątroba kotki nie wróciła do pełni zdrowia i wymaga ona specjalistycznego żywienia, leczenia oraz wizyt kontrolnych w przychodni weterynaryjnej. 

Przeszliśmy długą drogę do odbudowania jej zaufania względem człowieka. Teraz jest wspaniałą kicią, która lubi pieszczoty, łasi się i prosi o uwagę. Obecnie przebywa w domu tymczasowym, fundacja wspiera finansowo obecnego właściciela kotki (poprzez dostarczanie karmy, żwirku, suplementów oraz pokrywa koszty wizyt lekarskich). 

Jeżeli chcesz adoptować Kitti kliknij w link na dole lub skontaktuj się z nami!




Filipka – nasza

Filipka – nasza najstarsza kotka rezydentka (ma około 13 lat). Ma za sobą bardzo ciężkie życie.
Przez kilka lat była bezdomną kotką, trafika do nas bardzo nieufna wobec ludzi jak i zwierząt. Obecne toleruje Nera, z którym dzieli pokój.
Filipka ma problemy zdrowotne z gruczołami, do tego jej ogranizm jest podatny na infekcję bakteryjne – przez co musi być regularnie badana. 

Wciąż jest bardzo ostrożna, nie każdemu pozwala do siebie podejść, ale! Gdy komuś zaufa okazuje się, że jest wspaniałą kotką, pragnie pieszczot, chce się bawić i być blisko człowieka.

Jeżeli chcesz adoptować Filipkę kliknij w link na dole lub skontaktuj się z nami!




Nero – nasz fundacyjny książę i rezydent.

Do fundacji trafił około 8 lat temu. Został uratowany po pobiciu i późniejszym pogryzieniu przez inne koty. Miał pasożyty na skórze, które spowodowały znaczne ubytki w sierści. Ponadto był też zarobaczony.
Swoją chęć do życia odzyskał dopiero wtedy, kiedy dostał dużo miłości i opieki od wolontariuszy fundacji.
Obecnie jest nieufny w stosunku do osób, których nie zna. Jednak opiekunom oddaje serce, bawi się i przymila.

Jeżeli chcesz adoptować Nera kliknij w link na dole lub skontaktuj się z nami!